Litter Z - List

22.7.2018 se narodil žíhaný jedináček - poslední syn naší Justýnky jménem Zen.

Matkou je naše žíhaná C.I.B, Ch., Jch, Club Ch, Club Jch. Justyna My Love Moravia Lord. Justýnka je žíhaná fenka, střední síly kostry, s pěknou hlavou, výborně složeným uchem, tmavým okem a nůžkovým skusem. Má dobrou horní linii, výborně nasazený i nesený ocas a výborný pohyb obou párů končetin. Má složenou Zkoušku vloh v I. ceně a canisterapeutickou zkoušku.

Otec je tmavý pes se špičkovým rodokmenemBecause I´m Happy Terrystaff. 'Hapík' mě zaujal - přestože je černý :) již před dlouhou dobou a jsem moc ráda, že jsem jej mohla použít v chovu. Má nádherně modelovanou hlavu s výrazným stopem, nůžkový skus a tmavé oko. Výbornou horní linii, dobré předhrudí, prostorný hrudník, silný krk, výborně nasazený i nesený ocas, výborný pohyb obou párů končetin, silné rovné tlapy. Pevnou velmi temperamentní povahu plemene.

Oba rodiče jsou zdravotně testování, DKK A/A, DLK 0/0.

Štěňátko je L2HGA a HC clear!

Štěňátka od nás odcházejí plně socializovaná, vymazlená. Samozřejmostí je očkování, odčervení, čip a EU pas. Štěňátka při odchodu dostávají základní chovatelský balíček (obsahující obojek, vodítko, granule na která jsou zvyklá, hračku a dáreček pro páníčky).

Štěňátka narozená v naší chovatelské stanici jsou skvělými společníky aktivním lidem, ale jsou také velmi úspěšní na výstavách či sportovních odvětvích.

If you are interesting in specific dog profile of puppy, click on the photo.